KONST / Litografier / Färglitografi 9177028
nr 917 7028
Färglitografi
Paul Klee, Signerad i trycket, motivet: 32x49
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:58:30
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr